Menu
Your Cart

750₺ ve Üstü Alışverişlerinizde Kargo Ücretsizdir.

Tüm Ürünler

2'li set olarak gönderilecektir. Içerik: Effaclar serum %3,5 glikolik asit %1,5 salislik asit lha ve niasinamid içeren formülüyle Bu sayede izler ve lekeler azalıyor. Özellikle akneye eğilim gösteren ciltlerde çok etkili bir içerik olan salisilik asit, tıkanmış gözeneklerin fazla sebumdan arınmasını..
499,00TL
2'li Set Biri Sana Biri Arkadaşına Çiğdem Akman Arındırıcı Temizleme Jeli
Yeni Fırsat Ürünü
2'li set olarak gönderilecektir. İçerik: Orijinal patentli arındırıcı olan Caprylic Acidin Aminovectoru Özel aktif etken madde cilt yüzeyinde mikrobik çoğalmaya karşı mücadele etmeye yardımcı olur. Bitkisel kökenli doğal aktif etken olan Alantoın sayesinde yıpratmadan temizler ve cildin Ph seviyesin..
489,00TL
2'li Set Biri Sana Biri Arkadaşına Çiğdem Akman Güneş Kremi
Yeni Fırsat Ürünü
2'li set olarak gönderilecektir. İçerik: İçerisinde bulunan 6 çeşitli pantli filtre sayesinde UVA/UVB dalga boylarındaki ışınlara karşı cildi korumaya yardımcı olur. D-Panthenol sayesinde cildin yenilenmesini ve nemlenmesini destekler. VİTAMİN-E antioksidan etkisi sayesinde cilde özel ve zengin bir ..
699,00TL
2'li Set Biri Sana Biri Arkadaşına Çiğdem Akman Hyaluronic Acid Serum
Yeni Fırsat Ürünü
2'li set olarak gönderilecektir. İçerik: Hyaluronic Acıd, vücudumuzun bütün dokularında bulunur ve bazı hayati aktiviteleri gerçekleştirmekten sorumludur. Ayrıca Hyalüronik Asit cilt yaşlanmasını geciktirmeye dokuların tamir olmasına ve elastikiyetinin korumasına akne izlerini giderilmesine yardımcı..
499,00TL
2'li set olarak gönderilecektir. İçerik: Saf Gıngseng özü cilt yüzeyine hızlıca emilerek yüzeydeki cansız deri katmanını temizler.Gözenek içerisinde oluşan yağ, kir, komedon, akne ve akne izi gibi cilt durumlarını cilde hasar vermeden düzenler. Granürsüz peeling dir. İçerisinde antioksidan bulunmakt..
499,00TL
2'li set olarak gönderilecektir. Daha hafif ve pürüzsüz bir cilt tonu için mükemmel bir aydınlatıcı etken maddedir. Dünyanın birçok bölgesinde, güzellik kavramı ayrı bir şekilde açık ten tonuyla bağlantılıdır. tüketiciler için en büyük endişe, doğru ürünü bulmaktır. yüksek etkinliği sayesinde, alpha..
499,00TL
3'lü set içeriği: çiğdem akman arındırıcı temizleme jeli (normal & karma & yağlı ciltler için), çiğdem akman akne karşıtı serum , çiğdem akman whıtening serum. 3lü set olarak gönderim sağlanacaktır. Çiğdem akman arındırıcı temizleme jeli: Orijinal patentli arındırıcı olan caprylic acidin ami..
719,00TL
4 Al 2 Öde Çiğdem Akman Cilt Bakım Seti
Yeni Fırsat Ürünü
4al 2 öde cilt bakım setimiz: Çiğdem Akman Whitening Serum, Güneş Kremi, Canlandırıcı Tonik ve Akne Serum içermektedir. Whitening Serum ve güneş kremi alımına akne serum ve tonik hediyedir. 4'lü set olarak gönderilecektir.  Canlandırıcı Tonik: Çiğdem Akman Canlandırıcı Tonik içeriğinde bulunan ..
819,00TL
5 Al 3 Öde Çiğdem Akman Cilt Bakım Seti
Yeni Fırsat Ürünü
5 al 3 öde Çiğdem Akman Cilt Bakım Setimizde güneş kremi, whitening serum, hyaluronic asit serum alımına peeling ve tonik hediyedir. Tarafınıza 5'li set olarak gönderilecektir. Canlandırıcı Tonik:  Çiğdem Akman Canlandırıcı Tonik içeriğinde bulunan   Niacimamıde &n..
899,00TL
Çiğdem Akman 2'li Cilt Bakım Tanışma Seti
Yeni Fırsat Ürünü
Canlandırıcı Tonik : Çiğdem Akman Canlandırıcı Tonik içeriğinde bulunan Niacimamıde cilt lekelerini aydınlatmaya, ton farklılıklarını eşitlemeye, kuru cildi nemlendirmeye, ince çizgileri gidermeye ve sivilce oluşumunu önlemeye yardımcı olur. Allantoin ve aloe vera etkenleri ile ciltte anti-inflamatu..
499,00TL
Set içeriği: üç parçadan oluşmaktadır. Tarafınıza görseldeki ürünler gönderilecektir. Ürünlerin kullanım detayları ile ilgili tarafımızla iletişime geçebilirsiniz..
719,00TL
Çiğdem Akman 3'lü Cilt Bakım Seti İçeriği: bir adet akne serum, bir adet whitening serum ve peelingden oluşmaktadır. Toplamda 3 adet ürün tarafınıza gönderilecektir...
719,00TL
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 26 (3 Sayfa)