• İçte Sağlık Dışda Güzellik
  • 0212 665 30 60
  • info@cigdemakman.com.tr
  • Levent-Kozyatağı-İzmir-Hollanda

Hakkımda

“ MedicaWorld Kurucusu Çiğdem Akman Kimdir? “

Çiğdem AKMAN

2004 yılında Ulusal Akademi Estetisyen bölümünden mezun olan Çiğdem Kılıç daha sonrasında Medikal estetikle başlayıp plastik cerrahi ve saç ekimi kliniklerinde koordinatör olarak hizmet vermiştir. Bir çok medikal estetik dalında eğitim ve lansmanlara katılmıştır. Edindiği tecrübe sonrasında akne, leke, scar dokusu, antiaging, zayıflama alanlarında net sonuçlar elde ettikten sonra estetisyenlere eğitim vermeye başlamıştır.

Mezoterapi, somon dna sonuçlarını keşfedince Avrupa Barcelona dan mezoterpi Somon Dna ve özel Meyve asitlerini getirtmiştir. Sonuçlarından emin olduktan sonra kendine has özel teknikleri ile leke,sivilce izi,ince çizgi ,sac dökülmeleri,lokal yağlanmalar uygulamalarında 1 ile 2 seansta kesin çözüm bulmuştur. Ve böylelikle Türkiye Distribütörü olmuştur.

Günümüz Medikal Estetik de Lazer çeşitleriyle aşırı cilt soymalarla uygulama yapılırken Çiğdem Kılıç buna karşı gelip cilde agresif yaklaşmadan cildin ihtiyacı olan vitamin minaral teknikleriyle istenilen sonuca ulaşmıştır.

Özel hastanelerde medikal estetik ve saç ekimi bölümleri kurduktan sonra işletme ve koordinatör olarak çok daha fazla deneyimler kazanmıştır. Cilt uygulamalarında merak edilen uzman haline geldikten sonra kendi mezoterapi markasını oluşturmuştur. Türkiye’nin bir çok yerinde eğitim verirken Amerikan Estetik Tıp Merkezi’nin kurulumunu sağlamıştır.

Amerikan Estetik Avrupa Yakasında hizmet vermektedir. Güçlü bir kadro ve sistem oturtukdan sonra Anadolu yakasında kendi Merkezini açmıştır. Kozyatağında hizmet veren kurumun amacı Egitim Kozmetik Estetik adına herseydir.

Medicaworld Estetik Avrupadan getirtdiği ve estetik güzellik merkezine eğitimler vererek cilt sac ve zayıflama uygulamalarında destek vermektedir. Ayrıca Lazer Epilasyon,cilt uygulamaları, saç uygulamaları, zayıflama programlarında kendi merkezinde en iyi hizmeti sağlamaktadır.

Bilgi ve deneyimlerini Medicaworld Estetik de paylaşan Çiğdem Kılıç ‘Estetik sektörü gerçekten özen isteyen bir sağlık sektörüdür. Öncelikle bunun bilincinde olmak gerekir. Başarı hiçbir zaman tesadüf olamaz. Bilgi ve deneyimlerimizin yüksek olduğu bu sektörde kendimizi tamamen hastanın net sonuç alması ve güleryüzlü personelimizle hastayı mutlu etmektir. Hasta bizi tanıdıkdan sonra heyecanla gelmesi bizi ayrıca mutlu ediyor. Bu da bize ve ekibimize yansıyor Medicaworld Estetik olarak bu heyecanımızı hiç kaybetmeyeceğiz. Evet farklı olmak istiyoruz ve farklıyız… Bizim farkımızda, hastalarımızın hizmet sonrası bize olan sevgileriyle ortaya çıkıyor.’ diyerek sektörde yine farkını ortaya koyuyor.

Çiğdem Akman, Yönetim Kurulu Başkanı

MedicaWorld